Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron
Niskie opłaty. Wysokie pozycje!

Według wielu badań w Polsce, wyszukiwarka internetowa Google, to najczęściej odwiedzana strona www. Dla milionów internautów jest ona jedynym sposobem na poruszanie się po sieci. Nikt, komu zależy na dotarciu do internautów i ich pieniędzy nie może pozwolić sobie na nieobecność w tym miejscu. Jeśli zależy Ci na promocji w największej wyszukiwarce musisz zacząć pozycjonować swój serwis!

Czym jest pozycjonowanie?

Najprościej rzecz ujmując, to najlepszy sposób na dotarcie do najwyższych pozycji w wyszukiwarce, a co za tym idzie klientów. Internauta wpisuje w okienku wyszukiwarki to czego szuka i jeżeli na Twojej stronie znajduje się ta informacja to link do niej powinien się znaleźć na pierwszej stronie w Google, dzięki czemu trafi właśnie na nią.

Pozycjonowanie stron www

Wypełnij formularz aby uzyskać ofertę skutecznego pozycjonowania strony internetowej.

 Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb przygotowania oferty i realizacji zamówionych usług. Kontakt z naszą firmą poprzez formularz, email, czy telefoniczny jest dobrowolny i to Państwo decydujecie jakie dane zostaną nam przekazane.

Wpisz frazy do pozycjonowania albo branże w której działa twoja firma.

 

Obszar działalności

Czy to są frazy docelowe?

Czy mamy wykonać analizę najlepszych fraz?

Dane kontaktowe

Token
* - pola wymagane

Jeszcze prościej czym jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie to:

 • pokonani konkurenci w wyścigu do klientów, a co za tym idzie to większy udział w rynku;
 • kilkukrotnie większa ilość osób, odwiedzających Twoją stronę i korzystających z Twojej oferty;
 • precyzyjne targetowanie, dzięki któremu trafiasz do klientów, którzy chcą kupić dokładnie to, co sprzedajesz, nie marnując niepotrzebnie pieniędzy na docieranie do nie zainteresowanych osób;
 • większa ilość zamówień, dzięki dotarciu do grupy osób, które same szukają Twoich produktów i usług;
 • strona internetowa, która przynosi dochód, a nie jest jedynie dodatkiem do działań marketingowych.

Biorąc pod uwagę liczbę stron internetowych i tylko kilka pierwszych pozycji, które są naprawdę istotne nie warto czekać ze zdobywaniem wyszukiwarki. Powierzając właśnie nam pozycjonowanie strony internetowej otrzymujesz gwarancje, że:

 • pomożemy Ci w wyborze właściwych słów kluczowych - takich, które zaowocują przede wszystkim dużą ilością zamówień, a nie jedynie dużą ilością wejść;
 • będziesz dokładnie wiedział za co płacisz - dzięki codzinnym raportom będziesz dysponował szczegółową wiedzą na temat pozycji, jaką zajmuje Twoja strona w wyszukiwarce;
 • udostępnimy Ci szczegółowe statystyki dotyczące skuteczności każdego ze słów, dzięki czemu będziesz mógł usunąć lub zmienić mało skuteczne słowa oraz testować nowe;
 • płacisz tylko za wymierne efekty, co daje pewność, że Twoja inwestycja jest w 100% bezpieczna;
 • Twoja strona www stanie się bardziej przyjazna dla wyszukiwarek, dzięki czemu będzie ładowała się szybciej, na co pozwala optymalizacja kodu, którą dla Ciebie wykonamy;
 • będziesz pewny, że docierasz ze swoją stroną do zdecydowanej większości osób poszukujących Twojej oferty w internecie.

Skontaktuj się z nami teraz i skorzystaj z niezwykłych możliwości, jakie oferuje pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach internetowych

Pozycjonowanie stron Szczecin. Skuteczna forma dotarcia do klientów w Szczecinie

Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie.
Nasz adres: Szczecin ul. Majora Władywława Raginisa 5/3, telefon:. 501 705 751, 91 88 77 935.

Aby uzyskać wycenę kosztów pozycjonowanie strony w Szczecinie w wyszukiwarce Google, prosimy o przesłanie do nas adresu strony oraz fraz do pozycjonowania lub tematyki na adres ssi@ssi.com.pl .Pozycjonowanie stron Szczecin gwarantuje najskuteczniejsza formę reklamy dla firm lokalnych działających na terenie miasta.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług pozycjonowania stron zarówno lokalnie ze słowem Szczecin jak i na ogólnopolskie frazy.

Skuteczność pozycjonowania - osiągnięcia

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów, nie możemy ujawnić, jakie strony i na jakie słowa kluczowe pozycjonujemy. Jednakże możemy zapewnić iż, efektywnie i bardzo skutecznie pozycjonujemy frazy zarówno lokalne (ze słowem Szczecin), lokalne w innych maistach jak i ogólnopolskie.

Jeżeli trafiłeś na naszą stronę wpisując w Google pozycjonowanie stron Szczecin, strony internetowe Szczecin lub projektowanie stron Szczecin to możesz sam ocenić skuteczność naszych działań szczególnie na tle dość silnej konkurencji innych firm z tej branży. Jeżeli to nie jest dość przekonujące to proponujemy wpisać w wyszukiwarce frazę pobierowo gdzie na czołowym miejscu znajduje się nasza strona www.pobierowo.com.pl.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony

Każda fraza jest wyceniana oddzielnie, koszt pozycjonowania jest uzależniony od wielu czynników, między innymi są to: popularność wybranej frazy, stopień trudności pozycjonowania tej frazy, średniej pozycji strony w danym okresie rozliczeniowym.

Po dokładnej analizie i doborze najskuteczniejszych i najefektywniejszych fraz do pozycjonowania, otrzymasz szczegółową ofertą zawierającą słowa kluczowe oraz opłaty za poszczególne miejsca na liście wyników wyszukiwarce od pozycji 10 do pozycji 1 lub stałą opłatę w postaci ryczałtu.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące pozycjonowania.

1. Czy musze podać dokładne słowa na jakie ma być pozycjonowania strona w wyszukiwarce.
Nie ma takiej konieczności, wystarczy nam tylko kilka fraz bądź informacje o branży, które są dla nas drogowskazem do wykonania kompleksowej analizy fraz odpowiednich do pozycjonowania strony.

2. Posiadam określony budżet na pozycjonowanie czy można dobrać frazy i dostosować ofertę do określonej kwoty.
Tak po dokonaniu analizy dobierzemy odpowiednie frazy aby w ramach danej kwoty pozycjonowanie było najbardziej skuteczne.

copyright 2022